Ale co z kotkiem?… Żartuję. Cieszę się, że wróciłeś zreanimowany. Pozdrawiam serdecznie.

W zapowiedziach Fabryki Słów pojawił dodatkowy tom Księgi Całości – „Najstarsza z potęg” – o którym wcześniej nie było pisma ani mowy. Czy mógłby pan przybliżyć, czymże jest ów nowy twór?

Dlaczego zabiłeś (ocenzurowane – FWK)? Jedynego (ocenzurowane – FWK) na świecie którego pokochałam…

Cześć. Jestem tuż po przeczytaniu „Północnej granicy” i właśnie zabieram się za „Króla Bezmiarów”. Z tej okazji przekopałem szafki z pamiątkami z dawnych lat i znalazłem „Prawo sępów” z 1991 r. Jest dla mnie sprawą jasną, że mam tam pierwotną postać „Północnej granicy”; domyślam się, że „Demon walki” jest natomiast pierwowzorem „Króla Bezmiarów”. Powiedz, proszę, jak z innymi tekstami z tego zbiorku, z którymi nowymi książkami należy je powiązać? Wszystkiego dobrego!

Cześć nie chciałbym przegapić twojej obecności na jakimś konwencie (Pyrkon? Jeśli się w końcu odbędzie) by kupić aktualne wydanie Księgi Całości, koniecznie z autografami. Czy ta strona doczeka się RSS z informacją o takim wydarzeniu?

Cześć. Mam w swojej biblioteczce Twój debiutancki zbiór opowiadań wydany w Almapressie w 1991 roku. Poziom tych opowiadań jest bardzo debiutancki. Czy żałujesz jego wydania? I drugie. Zawsze twierdziłeś, że nie cierpisz smoków. Tymczasem Twoje sępy są ewidentnie wzorowane na leguinowskich smokach. Czy to nie jest niekonsekwencja?