Michał pyta

Ja nie dziękuje Ci za to, że piszesz tak w ogóle, tylko za to jak piszesz i jak niezwykle ciekawy,mało schematyczny świat stworzyłes. Uwierz mi, nie dziękuje każdemu pisarzowi „za to, że pisze”. To była forma szacunku dla twojej pracy. A co do odpowiedzi na temat Sapkowskiego i Wegnera..Nie, nie satysakcjonuwuje, ale sens pojołem także naciskac nie będę. Pozdrawiam CIę serdecznie!

Kres odpowiada

Bez nieporozumień – chyba każdemu pisarzowi i w ogóle każdemu człowiekowi jest przyjemnie, gdy ktoś doceni jego pracę. Ty doceniłeś, więc się ucieszyłem. Przypominam tylko, że biorę za tę robotę pieniądze i nie robię żadnej łaski, starając się ją wykonać jak najlepiej.

Co do mojej niesatysfakcjonującej wypowiedzi na temat Kolegów Autorów: naprawdę niewiele mam do powiedzenia. Przebacz. O moich książkach i w ogóle o sobie mogę mówić ile wlezie, chwalić się albo złożyć samokrytykę. Najwyżej wyjdę na bufona, narcyza, hipokrytę. Jeśli ktoś mi to wytknie, no to popłaczę w poduszeczkę, kupię sobie lody i wszystko będzie dobrze.

Pytaj więc o cokolwiek, co dotyczy mnie i moich książek;  gdybym nie chciał gadać na tematy zawodowe, tobym nie miał tej strony. Jednakże, gdy chodzi o ocenianie innych autorów, ustępuję pola krytykom literackim i czytelnikom. I tak powiedziałem więcej niż zazwyczaj.

 

 

 

Podziel się tym ze światem na:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp