Odpowiedziane

Jak to jest być pisarzem? Dobrze? Czy gdyby Pan mógł zmienić profesję, zrobiłby Pan to?

Dzięuję Panu za odpowiedź na moje pytanie. Nie zdawałem sobie sprawy z tego, jakim jest Pan burakiem, dopóki jej nie przeczytałem. Pozdrawiam w imieniu malkontentów i gęgaczy.

Fajnie, że wróciłeś. Co robiłeś, gdy Cię nie było?

Czy to prawda, że wbrew zapowiedziom na tej stronie „Grombelardzka legenda” zostanie przez FS podzielona na dwa tomy?

Wielu pisarzy mówi tak: „wymyśliłem/am dla swojej postaci pewien plan, a podczas pisania ona zrobiła coś innego!”. Czy Twoi bohaterzy robią takie same psikusy?

Co sprawiło, że ponownie chwyciłeś za pióro?

Czy rozpoczynając pisanie Księgi Całości (lub ogólnie zaczynając swą przygodę z pisarstwem), spodziewał się Pan, iż osiągnie taki sukces? Jakie był Pana oczekiwania odnośnie rozwoju kariery jako autor?

Czy są jakieś książki bądź autorzy, którymi się Pan inspirował, kreując własne uniwersum, lub którzy zrobili na Panu ogromne wrażenie? Ktoś, o kim Pan myślał: „Ten gość ma fajne pomysły” albo „Chciałbym kiedyś pisać jak on”?

Teraz nie pytanie, tylko odpowiedź 😀 Możesz podrzucić pytającemu o grę Przemkowi link: (OCENZUROWANO – FWK)

Był tworzony na podstawie Twojego cyklu system RPG. Dawno, nawet bardzo dawno… Jest szansa by zagrać w świecie wykreowanym przez Ciebie epicko mroczne przygody?

Cześć. Kto ma prawa do Twojej cyklu „Piekło i szpada”? Fabryka? Pytam pod kątem tego, kogo ewentualnie molestować o jego wznowienie przy okazji wydania „Księgi całości”. A może wiesz coś o tym (znaczy wznowieniu)? Ktoś zadał podobne pytanie u Sedeńki, ale bez odpowiedzi.

Czy najnowsze wydania Księgi Całości – od Stalker Books (Sedeńki) i z Fabryki Słów są identyczne, czy są jakieś różnice?

Istnieje kilka opowiadań Szererskich rozsianych po pismach, które mało kto już dziś pamięta – choćby Voyager czy Magia i Miecz. Czy te teksty wchodzą w ostateczne książkowe wydanie cyklu, czy też czytelnik musi polować na nie po antykwariatach? Mam na myśli przykładowo „Miód dla Emiry” albo „Jeźdźców Równin”. Kojarzę chyba z 5 opowiadań.

Feliks (sam tak chciałeś) czy wyspa Yagar (tak mam na mapkach z Maga ) wystąpi w cyklu , to spory kawał lądu , nie zasiedlony?? Wspaniały cykl

Którą swoją książkę poleciłbyś aby rozpocząć przygodę z twórczością Twą?

Czy jest szansa , że to będą nie ostatnie książki cyklu? (Marcin, Dorian)

Cieszę się, że wróciłeś! Sporo ostatnio rozmawiamy o starych czasach z Mirką. Wszystkiego dobrego!

Witam serdecznie , czy jest szansa otrzymania autografu z dedykacją? mieszkam w Łodzi , pozdrawiam

Mam wydania książek z przed 10 lat, czy nowe wydania mają jakieś zmiany względem starych?