In memoriam

Drodzy czytelnicy, fani, przyjaciele.

Jak wiecie, nie będzie już więcej odpowiedzi w zakładce „Kres odpowiada”.

W tej porażająco smutnej chwili oddajemy to miejsce każdemu, kogo odejście Feliksa Kresa nie pozostawiło obojętnym.

Szkoda wspaniałego pisarza….

Maciej Ś

Niesamowity szok, niesamowity cios. Odszedł tytan polskiej fantasy, osoba na której książkach niejako się wychowałem, Mistrz Pióra i wspaniały człowiek. Te parę godzin rozmowy z Tobą pozostaną we wspomnieniach a Twoje książki będą mi towarzyszyć na zawsze. Bo do dobrej literatury się wraca a Ty taką tworzyłeś. Szczere wyrazy współczucia dla Rodziny. Pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci. Żegnaj Feliksie…

Tomasz Michałowski

Odszedłeś… Został ogromny żal, smutek i wspomnienia. Karmiłeś mą wyobraźnię od dziesięcioleci, inspirowałeś, a dwa spotkania z Tobą, gdy nie szczędziłeś swego czasu i nie pozostawiłeś żadnego pytania bez odpowiedzi, były dla mnie nadzwyczaj ważnymi, radosnymi chwilami. Będę wracał do Twych powieści wspaniały Pisarzu, to pewne. Pamiętał będę Twój uśmiech i życzliwość. Spoczywaj w pokoju. Szczere wyrazy współczucia dla Rodziny i bliskich.

Mariusz W. Kliszewski

Kresie, pozostawiłaś po sobie pustkę, której jeszcze nie umiemy ogarnąć. Pytania, na które już nigdy nie poznamy odpowiedzi. Myśli, którymi już się z Tobą nie podzielimy.
Teraz jednak, przede wszystkim, jesteśmy całym sercem z Twoją Żoną i najbliższymi.

Przyjaciele z Fabryki Słów